• אונו כדוריד

גלעד מאור חתם כמאמן הפועל קרית אונו בכדוריד

מי שאימן בעברו את מכבי ראשל"צ ואף בנבחרות ישראל, ידריך את הקבוצה. מנהל האגודה, דרוקר: "נחתים שחקן זר נוסף, המטרה היא לתקוע יתד בליגת העל"

הפועל קרית אונו בכדוריד החתימה את המאמן גלעד מאור לקבוצת הבוגרים של המועדון. זאת לעונת המשחקים 2019/20. מאור אימן ברוב שנותיו את אגודת מכבי ראשון, זכה בשבע אליפויות וארבעה גביעים ואף אימן בנבחרות ישראל. 

מהפועל קרית אונו נמסר: "אמיר דן שהיה עד היום מאמן הקבוצה ביקש לחזור לשחק בצורה מקצועית". אמיר דרוקר מנהל האגודה הוסיף: "דן יעבוד לצידו של גלעד מאור לאורך כל העונה. עד כה החתמנו את קפטן הקבוצה גיל חרפק. ואת השחקנים אורי גואטה, דוד פנחסי, נדב ביטון, סשה צודנובסקי, אמיר זייפרט וגל שניידר, ואת השוערים טולי ליבגוט וקובי כהן וכמו כן, השחקן הזר שממשיך עונה נוספת, מרקו פדניץ”.

עוד סיפר דרוקר: “בכוונת המועדון להחתים שחקן זר נוסף בימים הקרובים. המטרה של המועדון שלנו להתקדם כמה שיותר גבוה, לתקוע יתד בליגת העל ולכוון לכיוון הפלייאוף העליון עם הפנים קדימה. קבוצות הליגה הצעירות של המועדון מסיימות עונה עם תואר בנערים י’ מחזיקי גביע המדינה, ובשתי אליפויות מחוזיות בכיתה ח’ וכיתה ז’ וכמובן בעליית קבוצת הנוער לליגה העילית".


(גלעד מאור משמאל (משה חרמון

כתבה מתוך אתר one

2 צפיות
Website By Yahav Avni

תודות לספונסרים