• אונו כדוריד

הפועל קריית אונו אירחה את הפועל רמת גן למשחק העונה

ניצחון של קריית אונו ורמת גן יורדת ליגה, הפסד לר"ג המשחק ביום שישי נגד חולון יקבע את המשך הדרך.

ניצחון על רמת גן וניצחון על חולון יעמיד את קריית אונו במקום ה-10 משמעותו משחק מבחן נגד המקום ה-3 בליגה הלאומית.

אמש אמיר דן ערך אימון הגנות והקפיד על תרגולים עד גמר האימון ולא נותר זמן לאימון פנדלים.( התבטא בהחטאות שלנו במשחק עצמו)

המשחק החל שהכדור בידי הפועל רמת גן, ההגנה של קריית אונו עבדה מצויין אבל איציק חליפי השתחל והכניע את טולי ליבגוט הוותיק(הצטיין) בתחתית מה-9. אמיר זייפר מוכשל על ה-6 ונדב ביטון מחטיא את מכת ה-7 אייד סלומנוביץ (הזר שמאלי אקס קריית אונו) מכניע מה-9 את טולי שלא ראה מהיכן הגיע הכדור. האם קריית אונו תתאושש, מרקו פאנצסק לקח על עצמו את האחריות ומבקיע מה-9.דקה 5 והתוצאה 2:1 לרמת גן. ההגנה עובדת כמו בתירגול ור"ג מאבדת כדור לא לפני שהשופטים שולפים 3 כרטיסים צהובים לקריית אונו.(הגנה חזקה כמו שצריך) מילוש לוגניציץ מפציץ את הקורה נגיעה של יהב שמיר והכדור של קריית אונו מקרן. ג'אק ולדמיר הזר של רמת גן מורחק ל-2 דקות. אחרי דריכה על הקו של ר"ג מילוש מוסר לנדב ביטון שמבקיע מהפינה ומשווה בדקה ה-9.

סטרדום ורנר מבקיע ור"ג מובילה 3:2. סשה צודונובסקי משווה ומנגד איתמר דהן מבקיע במתפרצת 4:3, מרקו פאנצסק מבקיע מה-9 ומשווה בדקה ה-12 והתוצאה 4:4.

3 דקות ללא שערים ור"ג עולה ל-5:4 בדקה ה-14.

מילוש מפציץ ונדב ביטון חוטף כדור חוזר ומשווה.

אמיר זייפר זורק תחתית ומפתיע את יהב שמיר שהודף סשה שתלטעל החוזר ומור ס אסיסט למרקו שמבקיע מה-9 קריית אונו מובילה אך חליפי דואג להשוות 6:6 בדקה ה-18.

מרקו מבקיע ויתרון של שער לקריית אונו איבוד של ר"ג וקרית אונו עולה ליתרון 6:8 משער של נדב ביטון במתפרצת אתמר דהן מצמק והתוצאה 7:8 בדקה ה-20. אמיר זייפר מעלה בשער ומנגד תומר בודנהיימר מצמק 8:9 בדקה ה-23. חליפי מורחק ל-2 דקות נדב מצליח להפציץ את הקורה במתפרצת. ר"ג למרות החסרון המספרי משווה משער של תומר ובדקה ה-25 שוויון 9.

סשה צודונובסקי מבקיע מאסיסט של אלון כשרי .ומנגד טולי ליבגוט עוצר כדור של אייד סלומונוביץ. אלון כשרי לוקח כדור חוזר ומרקו מוסר אסיסט לנדב ביטון שמבקיע בדקה ה-26 וקובע 9:11.

חליפי מצמק ומרקו קובע תוצאת מחצית 10:12

מחצית שניה הכדור בידי קריית אונו , שעולה ל-10:13 משער של סשה מהפינה.

איתמר דהן מצמק. עידו בלנגה ומילוש לוגונציץ מעלים את התוצאה ל-11:15.

קריית אונו מעלה הילוך והתוצאה ה-37 מראה 13:19

נראה שקריית אונו רוצה יותר ומבצעת את ההוראות כפי שהתאמנה. למרות החטאת 3 כדורי 7 והחטאות במתפרצות חלקן בעצירות של יהב שמיר, קריית אונו שומרת על ההפרש ובדקה האחרונה הכדור מונח על הפרקט והקבוצות לוחצות ידיים ומחכות לשריקת הסיום.

רמת גן מפסידה 21:25,

ויורדת ליגה ( למעשה)

קריית אונו מתכוננת למשחק בחולון ביום שישי הקרוב.

שפטו מתן לינדנברג ודור לרון לעיני כ-400 צופים שלא הפסיקו לעודד את קריית אונו, באולם החדש ע"ש יעקב כהן.

הבקיעו להפועל קריית אונו:

מרקו פאנצסק ונדב ביטון 6 כ"א, סשה צודונובסקי ומילוש לוגוניציץ 4 כ"א, אמיר זייפר, ירדן יוטקובסקי, אלון כשרי ועידו בלנגה 1 כ"א.

הבקיעו להפועל רמת גן:

איציק חליפי ותומר בודנהיימר 4 כ"א, איתמר דהן 3, אייד סלמוביץ , ג'אק ולדמיר, עומר אליאב וערן רוייטר 2 כ"א, שחר שי וסרודום וורנר 1 כ"א.


2 צפיות
Website By Yahav Avni

תודות לספונסרים