• אונו כדוריד

הפועל קריית אונו הממוקמת במקום ה-11 יצאה למשחק חוץ נגד עירוני רחובות

משחקי הקבוצה הם למעשה משחקי הישרדות במסגרת 4 הקבוצות האחרונות בטבלה המהווים את הבית התחתון. הקבוצות לוקחות איתן את הניקוד מהליגה הסדירה לצורכי החישוב הסופי. מתוך הקבוצות האחרונה בתום משחקי הבית תנשור אוטומטית לליגה הלאומית הראשונה תבטיח את הישארותה בליגת העל ושתי האחרות יתמודדו במשחקי מבחן נגד הקבוצות הממוקמות במקום השני והשלישי בטבלת הליגה הלאומית.

רחובות עדיין מסוגלת להתברג בבית העליון במידה ובאר שבע לא תנצח במחזור האחרון.

כך שהמשחק הזה טעון בהרבה אמוציות והשחקנים משתי הקבוצות יודעים מה משימתם. מעניין לראות את האחים שניידר משני צידי המתרס שהאבא מעודד את שניהם מהיציע.

המשחק החל שהכדור בידי המארחים מרחובות וההתקפה הראשונה מסתיימת בשער של אמיר שניידר ו-0:1 לרחובות ניסיון של סשה צ'ודונובסקי להכניע את מילאן קוסאנוביץ מהפינה לא צלח ומילאן שחזר מפציעה ממושכת הוכיח שהוא בכושר ועצר את הכדור הקשתי (46% עצירות)גישושים משני צידי המגרש ואיבודי כדורים מאפיינים את הדקות הראשונות של המשחק. אמיר שניידר מנסה להכניע את טולי ליבגוט הוותיק מ-8 מטר אך טולי עוצר. בהמשך גיל חרפק מקבל כדור משסה צ'ודונובסקי על ה-6 ומקשית לגול 1:1. אופיר כהן מעלה את רחובו ל-1:2. מרקו פאדיץ השוטר הזר של קריית אונו מורחק ל- 2 דקות למרות החיסרון המספרי מילוש לוגנציץ המקשר הימיני מוסר לנדב ביטון והוא משווה מהפינה. ניקולה סקארוביץ מכניע את טולי ומעלה ל-2:3. קריית אונו תוקפת והגנת רחובות "מכסחת" ואכן השופטים שולפים 3 צהובים רצופים לרחובות באותה התקפה. עצירה של טולי ונדב ביטון לוקח כדור חוזר וכל הדרך לצד השני של האולם משווה 3:3. נדנדת שערים והתוצאה בדקה ה-12 עדיין תיקו 5:5. רחובות מצליחה לפתוח הפרש למרות החיסרון המספרי שלה. הרחקה של שתי דקות לאמיר שניידר ורחובות יוצאת לפסק זמן. דאגן פרליצה מעלה ל-6:10 ומנגד אלון כשרי מתברג לתוך ה-6 ומבקיע. איתמר שמיר (במבה) הצעיר שהחליף את טולי עוצר זריקה של אמיר שניידר, ומנגד מילוש מוסר אסיסט לעידו בלנגה שמבקיע ומצמק ל-9:11. המחצית מסתיימת עם כדור 7 מ' של אמיר שטיינר שמכניע את רון מדינה וקובע 11:14.


מחצית שניה והכדור בידי קריית אונו, גל שניידר (האח מקריית אונו) מכניע את מילאן, שער נוסף של מילוש לוגניציץ והתוצאה 13:14, האם קריית אונו חוזרת למשחק? ... עצירה של "במבה" אך גם איבוד מסירה לפס שלו נותנת אפשרות לאמיר שניידר להבקיע. 3 דקות רצופות של עצירות שוערים משני הצדדים והתוצאה לא משתנה. מרקו פאדיץ מבקיע בדקה ה-38 והתוצאה 15:17, החטאות של קריית אונו מה-6 מונעות ממנה לצמק ומנגד רחובות מנצלת כל הזדמנות להגדיל הפער בדקה ה- 50 רחובות מובילה 22:27. רחובות ממשיכה לרוץ והמשחק מסתיים בניצחונה 26:34.


2 נקודות לרחובות שלא הספיקו לה לעלות לבית העליון מאחר ובאר שבע ניצחה את הרצליה 22:29 ותפסה את מקומה בבית העליון. שתי הקבוצות תפגשנה שוב ביום שישי הקרוב ברחובות במסגרת הבית התחתון. שפטו אסף פארן וירון בן דן בהיכל הספורט ברחובות לעיני כ-130 צופים. הבקיעו לעירוני רחובות: אמיר שניידר 10(4 מה-7) דגאן פרליצה 6, דוראל בן סעדון 5, אופיר כהן 4, ניקולה סקארוביץ 3, אסף פאר ולביא רייך 2 כ"א, טל אהרונוביץ ומור אבנעים 1 כ"א. הבקיעו להפועל קריית אונו: מילוש לוגניציץ ונדב ביטון 5 כ"א, מרקו פאדיץ, אלון כשרי וגל שניידר 3 כ"א, גיל חרפק, עידו בלנגה ופיליפ אירוביץ 2 כ"א, אמיר זייפרט 1.

6 צפיות
Website By Yahav Avni

תודות לספונסרים