• אונו כדוריד

הפועל קריית אונו עלתה לליגת העל בכדוריד


אחרי הפסקה בת 3 עונות, קריית אונו הבטיחה את המקום בליגת העל עם מאזן 1:16 לאחר 17:26 על מכבי הקרייתים. מכבי פ"ת תתמודד על ההעפלה במשחקי המבחן .

מחזור אחד לסיום העונה בליגה הלאומית ואחרי הפסקה בת שלוש עונות, הפועל קריית אונו הבטיחה את המקום בליגת העל בכדוריד עם מאזן 1:16, לאחר שגברה 17:26 על מכבי הקרייתים.

קריית אונו תשוב לליגה הבכירה שבוע לאחר שניצחה במשחק העונה את מכבי פתח תקווה, שתסיים במקום השני ותתמודד במשחקי המבחן על העלייה לליגת העל מול הקבוצה שתסיים במקום ה-11, בתום משחקי הבית התחתון.כעת, נותר המאבק במחזור הסיום על המקום השלישי, שיפגיש במשחקי המבחן מול הקבוצה שתסיים במקום ה-10 בליגת העל. קריית אונו, שהודרכה על ידי ג'וני אולייניק, שחקן העבר הנהדר של הפועל ראשון לציון, תפגוש ב-9 באפריל את מכבי פ"ת בגמר גביע המדינה לקבוצות ליגת המשנה.

המרכז של קריית אונו, כפיר דרעי, שהבקיע שלושה שערים במשחק סיפר ל-ONE: “הייתה לנו עונה מצוינת, הפסדנו רק משחק אחד במהלך העונה ורשמנו ניצחונות מרשימים. נותר לנו רק משחק גמר גביע מול מכבי פתח תקווה, שגם בו אנחנו מקווים לנצח. יש לנו כימיה נהדרת בקבוצה, שחקנים צעירים ומוכשרים, שוער יוצא מן הכלל ששמו איתמר כהן שהחזיק אותנו ברוב שלבי העונה. מחמאות מגיעות גם ליוסי ינקו הבקיע שער ניצחון חשוב מול פ”ת במשחק מכריע”.

המטרות בליגת העל: “אנחנו מקווים להמשיך להציג יכולת טובה ולהישאר בעונה הבאה בליגה הבכירה, זו המטרה העיקרית שלנו. אני מאוד מקווה להיות חלק מהסגל גם בעונה הבאה”.


29 צפיות
Website By Yahav Avni

תודות לספונסרים