• אונו כדוריד

חוזר לליגה: גלעד מאור חתם בקריית אונו

אחד המאמנים המעוטרים בכדוריד הישראלי שב לאימון גברים. ינסה להצעיד את קבוצתו החדשה לפלייאוף אחרי שנתיים רעות מאוד

הפועל קריית אונו חושבת בגדול. הקבוצה החתימה היום (שישי) את גלעד מאור על חוזה לעונה הבאה. עבור מאור זו קבוצת גברים ראשונה אותה הוא מאמן מאז שפוטר ממכבי ראשון לציון ב-2016. מאז עזיבתו את הגברים של ראשל"צ המשיך מאור לעבוד במחלקת הנוער הצהובה וגם זכה בעונה החולפת עם קבוצת הנשים של המועדון בגביע המדינה.

מאור זכה לאורך קריירת האימון שלו בשבע אליפויות עם מכבי ראשל"צ וארבעה גביעים (שלושה בגברים ואחד בנשים). אונו דווקא הודיעה לאחרונה כי אמיר דן, שאימן בעונה החולפת, ימשיך, אבל מכיוון שהקבוצה רצתה להתחזק היא צירפה את מאור. דן יכהן כעוזרו ואף עשוי לשחק.

(חוזר לליגת הגברים. מאור(צילום: ראובן שוורץ

אונו שרדה בשיניים בליגה בעונה החולפת. היא סיימה במקום הלפני האחרון והתמודדה במשחקי המבחן נגד מכבי תל אביב מהליגה הלאומית. הקבוצה מהקריה ניצחה במשחק הראשון 28:35 וסיימה בתיקו בגומלין, מה שסידר לה הישארות בליגה. ב-2017/18 היא דורגה אחרונה והייתה אמורה לנשור ללאומית, אך מכבי ת"א הודיעה כי אין באפשרותה לשחק בליגת העל, ואונו נשארה בעקבות כך בליגה.

הסגל של אונו כולל כעת את דוד פנחסי, יובל שגב, אמיר זייפרט, גל שניידר, גיל חרפק, טולי ליבגוט (שוער), קובי כהן (שוער) ואורי פיצי.


מתוך yent - כתבתו של ברק חקלאי


21 צפיות
Website By Yahav Avni

תודות לספונסרים