• אונו כדוריד

יום שישי 12 אפריל 2019 יום היסטורי למועדון הפועל קריית אונו -אונו כדוריד

נתחיל מהסוף.

דקה לסיום המשחק ומכבי תל אביב מובילה 1 הפרש 31:30 היא כבר לא יכולה לסגור ההפרש (כידוע הפועל קריית אונו ניצחה בבית 7 הפרש וכל תוצאה פחות מהפרש זה מקנה לקריית אונו את הכרטיס להשארות בליגת העל) אמיר דן אחרי פסק  זמן מכניס את רון מדינה הצעיר (אחרי שטולי ליבגוט הותיק שהצטיין סגר את השער ברגעים הקריטים) פיטר קומרוביץ הזר של מכבי תל אביב מוצא את עצמו לבד על קו ה-6 אך רון עוצר. 15 שניות לסיום מרקו מוצא את ירדן יוטקובסקי על הקו וזה קובע עם הבזאר שוויון 31:31.

הכל היה מוכן לקראת היום הקובע קריית אונו סיימה את האימון האחרון ביום חמישי ושיחת הסיכום הייתה במצב רוח מצויין. המפגש נקבע למחרת באולם היריבה בתיכונט.

יחסי הכוחות ידועים אך הכדור הוא עגול ורק בסיום המשחק נדע את המצב.

למרות משחק החוץ מתוך כ-100 צופים כ-75 אוהדים של קריית אונו זה לא כמו בבית (450) אך בכל זאת שומעים את העידוד וזה עוזר. 

הכדור בידי מכבי תל אביב

שמסיימת את ההתקפה בהכשלה ומכת עונשין מ-7 

אותה מבקיע איתמר אלמוזלינו, מכבי מובילה 0:1,  מנגד הגנת מכבי שומרת חזק וקומרוביץ סופג כרטיס צהוב אמיר זייפרט חודר מהמרכז ומכניע את יהב שמיר השוער המצטיין של מכבי ומשווה. פיצי אורי גואטה מראה את יכולתו ומצליח לעצור את שחקני מכבי שוב ושוב עוד חסימה של מרקו ולאחר שתי דקות קריית אונו יוצאת למתפרצת.

החטאה של נדב ביטון מנגד דן נתן מבקיע 1:2 למכבי.

מילוש מאבד כדור ומנגד אופיר סימון מבקיע במתפרצת כבר 1:3 (ההפרש מצטמק בסיכום שני המשחקים) אסיסט של מרקו ומילוש מבקיע ומצמק, מנגד קומרוביץ מרחוק מכניע את טולי 2:4, מילוש מוצא את ביטון בפינה וזה מצמק ( יהב שמיר לא עצר).

טולי עוצר ומוסר במהירות יתרה לפס ומאבד את הכדור. מילוש שומר גבוה וחזק ומוזהר בצהוב.סשה מונע פעמיים חדירות של מכבי  שמאבדים כדור, מרקו מכניע את שמיר ושויון מילוש חוסם ומשתלט על הכדור ומוסר אסיסט לזייפרט בפס שמעלה את קריית אונו ליתרון ראשון 5:4 , הקהל מעודד מהיציע עצירה של טולי כדור חזק מזריקה של דן נתן והכדור מועבר לזייפרט שבתבונה מוצא את סשה צודונובסקי בפינה וזה מכניע את יהב שמיר, (השד לא כל כך נורא) מנגד דן נתן מכניע את טולי מה-9 זריקה לפינה הימינית.

אמיר זייפרט המרכז הנמרץ מוצא את מרקו פנוי וזה מכניע את שמיר מה-9 ולוח התוצאות מראה  7:5 לקריית אוננו בדקה ה-11.  הגנה חזקה של קריית אונו מונעת התקרבות ובנוסף עצירה של טולי מפצצה של איתמר אלמוזלינו, עידו בלנגה (הכרטיס הכפול שלנו , והפעם הוא משחק ביריבה) משתלט על הכדור החוזר ומבקיע מה-6, מילוש מתרומם ומבקיע מה-8 ושוב יתרון 2 לקריית אונו שקט נפשי לזמן מה.

אופיר מנסה להבקיע מהפינה אך טולי עוצר וכדור חוזר בידיים של אמיר זייפרט. ביטון מחטיא ואיתמר אלמוזלינו מכניע את טולי במהירה מה-7. פרץ אביב ששומר בצורה אסורה מורחק ל-2 דקות ומכבי בחסרון מספרי שני שערים של סשה ומרקו וקריית אונו מובילה  10:7, ניקולה מאמן מכבי מזעיק פסק זמן.

פיצי שומר חזק וגורם למכת 7 המתורגמת בידי אלמוזלינו לשער מה-7. זייפרט מחטיא ועמית זק הצעיר במתפרצת מכניע את טולי מה-6. טולי עוצר שתי התקפות  ומנגד זייפרט מכניע את שמיר 11:9 בדקה ה-20.

סשה שומר חזק ומורחק ומכת 7 של אלמוזלינו קובעת 11:10, מילוש מחטמא ועמית זקנ במתפרצת מכניע שוב את טולי מה-6.

שוויון. ביטון מכניע את שמיר וגם פיליפ ארוביץ מבקיע במתפרצת, בלנגה משתלט על כדור חוזר ומבקיע אך מילוש מבקיע מנגד. דקה 24 והתוצאה 14:12 לקריית אונו. בלנגה מבקיע מה-6, זייפרט שומר חזק וגורם למכת 7 ומורחק ל-2 דקות איתמר שמיר מחליף את טולי למכת ה-7 אך אלמוזלינו מבקיע. שויון 14:14.

כשרי מפתיע את שמיר מה-9 ומבקיע בתחתית. מנגד מצקי מכניע את טולי שוויון 15 (כמו תוצאת המחצית במשחק הראשון).

מילוש שומר בתוך ה-6 וקריית אונו מעונשת ב-7 מ' 

אותה אלמוזלינו מתרגם לשער טולי עוד עוצר מתפרצת של עמית זק, והמחצית מסתיימת ביתרון 15:16 למכבי.

מחצית שניה הכדור בידי קריית אונו סשה פוגע בקורה ומנגד קומרוביץ מכניע כת טולי כבר 2 הפרש למכבי.

ביטון ומילוש מבקיעים ושיויון בדקה ה-33.

נדנדת שערים ובדקה ה-43 שוויון 25:25. שניידר מקריית אונו מורחק ואלמוזלינו כובש במתפרצת  מהשדה יתרון 27:28. מכבי מבקיע 3 שערים מידי קומרוביץ (2) ומצקי, ומובילה 28:31, בדקה ה-55. דן נתן מורחק וסשה צודנובסקי מצמק.

גל שנידר מושך מכת 7 ומרקו מדייק. ( הזמן58:35) קריית אונו בעמדת השארות .הדקה האחרונה תוארה לעיל וקריית אונו חוגגת עם תיקו השארות בליגת העל לראשונה שתי עונות רצופות.

שפטו אורן איטין ושלומי בראון לעיני כ-100 צופים באולם תיכונט. הבקיעו למכבי תל אביב: איתמר אלמוזלינו 9, פיטר קומורוביץ ועידו בלנגה 5 כ"א,   

אלירן מצקי ועמית זק 4 כ"א, דן נתן 3, אופיר סימון 1.

הבקיעו להפועל קריית אונו: מילוש לוגניציץ ונדב ביטון 6 כ"א, מרקו פונצסק וסשה צודנובסקי 5 כ"א, אמיר זייפרט וגל שניידר 3 כ"א, אלון כשרי, פיליפ ארוביץ וירדן יוטקובסקי 1 כ"א.

ברכות לקריית אונו על ההישג. 

להתראות בשנה הבאה בליגת העל!


10 צפיות
Website By Yahav Avni

תודות לספונסרים